باتهاتر چیست؟

با تهاتر، یک شبکه تامین کالا و خدمات است که در حوزه های مختلف، مبادلات تجاری انجام می دهد.

در باتهاتر (بازار تهاتر)، شما می توانید به صورت امن و فوری، کالا یا خدمات خود را عرضه کنید و در مقابل از کالاها و خدمات موجود، خرید نمایید.

تهاتر لوازم و مصالح ساختمانی با واحد آپارتمان

اگر سازنده یا پیمانکار هستید، می توانید کلیه مصالح و لوازم ساختمانی خود را (بتن و میلگرد، سنگ و سرامیک، در و پنجره، کابینت، دکوراسیون، تاسیسات و هوشمند سازی، آسانسور و درب برقی)، به قیمت مناسب و به روش تهاتر با یک واحد آپارتمان تامین کنید.

ابتدا آپارتمان شما از نظر قیمت کارشناسی خواهد شد، و سپس نیازمندیهای شما به صورت یک پیش فاکتور عرضه می گردد. در صورت توافق طرفین، قرارداد تهاتر منعقد خواهد شد.

کالای تولیدی شما را خریداریم

شبکه تهاتر کالا و خدمات “باتهاتر”، آماده همکاری با کلیه تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کالاها و محصولات استاندارد و دارای مزیت رقابتی می باشد.

در صورتیکه که قصد فروش کالاها و خدمات خود را در شبکه باتهاتر دارید، به نکات ذیل توجه نمایید. 

  1. کالاهای دست دوم و فاقد گارانتی به هیچ وجه مورد تایید نمی باشند.
  2. کالاهای شما باید دارای مزیت رقابتی و مجوزها و استانداردهای لازم باشند. 
  3. در شبکه باتهاتر، ما کالاهای شما را پس از بررسی و تائید خریداری می کنیم و در ازای آن، می توانید از مجموعه کالاهایی که در فروشگاه موحود می باشد، خرید نمایید. 
  4. با توجه به نوع کالاهای تولیدی شما ممکن است تسویه حساب به صورت 100% تهاتر و یا بخشی به صوت تهاتر و مابقی با پرداخت نقدی انجام شود.
در صورت تمایل به همکاری، می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه جذب تامین کننده شوید و فرم موجود در صفحه را تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما اطلاعات شما را بررسی کرده و در صورت تایید درخواست شما، با شما تماس خواهند گرفت.